Eliminacje grupy zachodniej do XX Mistrzostw Strażaków Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Piłce Siatkowej – Gietrzwałd 2019

W dniu 15 marca 2019r. na obiekcie Gimnazjum w Gietrzwałdzie, Komenda Miejska PSP w Olsztynie, we współpracy z Wójtem Gminy Gietrzwałd Panem Janem Kasprowiczem oraz dyrekcją szkoły, zorganizowała eliminacje grupy zachodniej do XX Mistrzostw Strażaków Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Piłce Siatkowej.

W zawodach udział wzięli strażacy

- w grupie C:

KP PSP Lidzbark Warmiński,

KP PSP Nidzica

KP PSP Bartoszyce,

1. miejsce w tej grupie, z zapewnionym awansem do rozgrywek finałowych zajęli zawodnicy KP PSP Lidzbark Warmiński uzyskując 6 pkt.
  2. miejsce w tej grupie, z zapewnionym awansem do rozgrywek finałowych zajęli zawodnicy KP PSP Nidzica uzyskując 3 pkt.
  3. miejsce zajęli zawodnicy KP PSP w Bartoszycach.

- w grupie D:

KP PSP Ostróda,

KM PSP Elbląg

KP PSP Działdowo,

KM PSP Olsztyn,

1. miejsce w tej grupie, z zapewnionym awansem do rozgrywek finałowych zajęli zawodnicy KP PSP Ostróda uzyskując 9 pkt,
  2. miejsce w tej grupie z zapewnionym miejsce w finale rozgrywek zajęli zawodnicy KM PSP Elbląg uzyskując 6 pkt,
  3. miejsce zajęli zawodnicy KP PSP w Działdowie,
  4. miejsce zajęli zawodnicy KM PSP w Olsztynie.

Dyplomy za awanse do grupy finałowej rozgrywek oraz za udział w zawodach, wręczył bryg. Sergiusz Dłuski Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Olsztynie.

Dziękujemy Wójtowi Gminy Gietrzwałd Panu Janowi Kasprowiczowi oraz Dyrekcji Szkoły za udostępnienie obiektu i stworzenie warunków do zorganizowania turnieju. Przy okazji organizacji zawodów mieliśmy możliwość wymiany doświadczeń, ale również budowania pozytywnych więzi ludzkich w duchu sportowej rywalizacji.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom

Opracował: mł.bryg. Sławomir Filipowicz