24 września doszło do niebezpiecznej sytuacji w Samborowie, w gminie Ostróda. Podczas prac ziemnych koparka uszkodziła gazociąg średniego ciśnienia.

Kierujący samochodem marki Toyota Rav 4 na prostym odcinku drogi, uderzył w drzewo. W wyniku silnego uderzenia kierowca stracił przytomność, a uszkodzenie pojazdu uniemożliwiało ewakuacje mężczyzny.

23 września 2020 roku przed godziną 13 do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kętrzynie wpłynęło zgłoszenie o uderzeniu ciągnika rolniczego w słup wysokiego napięcia w miejscowości Leginy, gmina Reszel.

24 września 2020 roku około godziny 8:00 rano, na przejeździe kolejowym w Mrozach Wielkich doszło do zderzenia osobowego fiata z drezyną należącą do Ełckiej Kolei Wąskotorowej

13 września o godzinie 19:22 do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Bartoszycach wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego, do którego doszło w Bartoszycach przy ul. Poniatowskiego.