18 września dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Węgorzewie otrzymał informację o pożarze w jednym z budynków wielorodzinnych przy ulicy Zamkowej w Węgorzewie.

Trzy osoby zostały poszkodowane w wyniku przewrócenia się drzewa na busa przewożącego pasażerów, do którego doszło 18 września br. w Hucie Żuławskiej (powiat elbląski).

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku wypadku, do którego doszło 17 września br. około godz. 22:20  na skrzyżowaniu ulic: 12 lutego z Grota-Roweckiego w Elblągu.

W poniedziałek 16 września po godz. 8 doszło do wypadku drogowego na ul. Polnej w Działdowie.

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku wypadku, do którego doszło 15 września br. w Hucie Żuławskiej (powiat elbląski).