Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Działdowie od początku funkcjonowania sali edukacyjnej „OGNIK” przeprowadzili już 23 spotkania z dziećmi, propagujące powszechne zasady bezpieczeństwa.

Od dnia uroczystego otwarcia, odwiedziło nas już ponad 270 dzieci – głównie w wieku wczesnoszkolnym, oraz ponad 20 opiekunów grup.

Obserwując zaciekawienie oraz zaangażowanie dzieci interaktywną formą edukacji, które dostarczają im podstawowej wiedzy w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa, serdecznie zapraszamy zorganizowane grupy do rejestrowania się zgodnie z regulaminem, do udziału w zajęciach. Ponadto zapraszamy placówki oświatowe, instytucje i stowarzyszenia do współpracy w ramach kampanii społecznych propagujących zasady bezpieczeństwa w społeczeństwie.

Opracowanie: mł. kpt. Damian Mackiewicz,

Zdjęcia: archiwum KP PSP Działdowo