19 czerwca 2019 r. Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Iławie brygadier Piotr Wlazłowski uczestniczył w uroczystym zakończeniu roku szkolnego w Szkole Podstawowej w miejscowości Barty.

Podczas uroczystości komendant pogratulował i wręczył nagrodę w postaci tabletu oraz dyplomu Komendanta Głównego zwyciężczyni „Indywidualnego konkursu internetowego” Mai Jabłońskiej.

Maja mieszkanka powiatu iławskiego i uczennica szkoły w Bartach zajęła pierwsze miejsce w kolejnym już konkursie kalendarzowym Państwowej Straży Pożarnej. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat bezpiecznych zachowań na wypadek różnego rodzaju zagrożeń i sytuacji kryzysowych.

Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w kolejnych konkursach.

Opracował: st. kpt. Krzysztof Rutkowski
Zdjęcia: kpt. Wojciech Kożuchowski