obraz01

27 października 2018 roku odbyła się coroczna gala wręczenia „Dumy naszego miasta”.

Wyróżnienia "Duma Naszego Miasta", w ramach, którego wręczana jest pamiątkowa statuetka przyznawane jest przez mrągowskich harcerzy od 2004 roku. Laureatami są osoby fizyczne, jak również instytucje oraz organizacje społeczne. Wśród dotychczas wyróżnionych znaleźli się m.in. artyści, twórcy kulturalni, społecznicy, osoby wyjątkowo związane z ziemią mrągowska oraz szczególnie zasłużone w pracy z młodzieżą.  W 2018 r. ten zaszczytny tytuł harcerze Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Mrągowie im. Janusza Korczaka przyznali Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w  Mrągowie. Na uroczystej gali, która odbyła się 27 października br. to zaszczytne wyróżnienie z rąk Komendanta Hufca - pwd. Pauliny Zborowskiej-Weychman odebrał Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Mrągowie bryg. Krzysztof Grabias.  

Opracowanie: K.Grabias, KP PSP w Mrągowie

Zdjęcia: ZHP im Janusza Korczaka w Mrągowie