Bartoszyccy strażacy kontynuują dział…

26-03-2020

Sample Image

Bartoszyccy strażacy wspomagani przez funkcjonariuszy z innych komend województwa warmińsko-mazurskiego, codziennie od 10 marca, na przejściu granicznym w Bezledach prowadzą kontrole sanitarne polegające na wykonywaniu pomiarów temperatury osób podróżujących.

Czytaj więcej

Pożar mieszkania – Braniewo

06-04-2020

Sample Image

5 kwietnia 2020 roku kilkanaście minut po godz. 10:00 służba dyżurna Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie otrzymała zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym.

Czytaj więcej

Weekend pod znakiem pożarów.

30-03-2020

Sample Image

Pożar żywopłotu, budynku gospodarczego oraz suchej trawy – to akcje, do których wyjeżdżali w miniony weekend strażacy z powiatu działdowskiego. W piątkowe popołudnie (27 marca), kilkanaście minut przed godz. 18:00, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Działdowie zostali wezwani do pożaru żywopłotu. Jak się okazało płonęły żywotniki, które najprawdopodobniej zajęły się...

Czytaj więcej

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Pożar starego młyna.

16-03-2020

Sample Image

15 marca o godzinie 1750 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Iławie wpłynęło zgłoszenie o pożarze młyna przy ulicy Kościuszki – ze zgłoszenia wynikało, że ogień obejmuje już dach obiektu młyńskiego. Natychmiast zadysponowane zostały na miejsce dwa zastępy z JRG Iława oraz równocześnie alarmowane były kolejne jednostki.

Czytaj więcej

Działania giżyckich strażaków w walc…

01-04-2020

Sample Image

Jesteśmy świadkami kolejnego tygodnia walki z koronawirusem. W rzeczywistości gołym okiem nie widać naszego przeciwnika, na pierwszy rzut oka nie widać również specjalnych przedsięwzięć w naszym sąsiedztwie, a o większości wydarzeń dowiadujemy się z telewizji bądź z portali informacyjnych. Jednak pod pozornym spokojem pustych ulic toczy się logistyczna walka o...

Czytaj więcej

Pożar zabytkowego magazynu w Drogoszach

25-03-2020

Sample Image

25 marca 2020 roku przed godziną 3 w nocy do  Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kętrzynie wpłynęło zgłoszenia o palącym się zabytkowym magazynie w miejscowości Drogosze.

Czytaj więcej

Pożar altanki z tragicznym finałem

02-04-2020

Sample Image

31 marca tuż po godz. 20.00  dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lidzbarku Warmińskim otrzymał zgłoszenie o pożarze altanki ogrodowej przy ulicy Kościuszki (Teren Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Tadeusza Kościuszki). 

Czytaj więcej

Pożar samochodu osobowego w Pieckach

10-03-2020

Sample Image

W poniedziałek, 9 marca 2020 r. około godziny 20.50, Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Mrągowie otrzymał informację o płonącym samochodzie, który pali się w na jednej z ulic w miejscowości Piecki.

Czytaj więcej

Groźny pożar budynku w Siemianowie gm…

29-03-2020

Sample Image

27 marca 2020 roku w Siemianowie spłonął budynek mieszkalny wielorodzinny. Pożar rozprzestrzenił się po drewnianej konstrukcji dachu i na poddaszu. Po zauważeniu pożaru mieszkańcy powiadomili służby ratownicze i opuścili budynek.  27 marca 2020 roku w Siemianowie spłonął budynek mieszkalny wielorodzinny. Pożar rozprzestrzenił się po drewnianej konstrukcji dachu i poddaszu. Po zauważeniu...

Czytaj więcej

Tysiące indyków uratowane w powiecie s…

28-03-2020

Sample Image

W dniu 28 marca 2020 r. około godziny 9 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Szczytnie otrzymał zgłoszenie o pożarze kurnika w miejscowości Rudka. W chwili przybycia pierwszych zastępów straży pożarnej, kierujący działaniami zauważył intensywny dym wydobywający się z pomieszczenia kotłowni mieszczącej się w budynku inwentarskim typu kurnik.

Czytaj więcej

Węgorzewscy strażacy w walce z koronaw…

06-04-2020

Sample Image

Wspomagając inne służby w walce z koronawirusem węgorzewscy strażacy rozstawili przed węgorzewskim szpitalem namiot pneumatyczny. 

Czytaj więcej