DSC 1380W dniu 19 listopada br. w Ośrodku Szkolenia odbyła się uroczysta akademia z okazji 95-rocznicy odzyskania niepodległości Polski. Wojewoda Warmińsko-Mazurski – Pan Marian Podziewski oraz Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki – st. bryg. Mirosław Rutecki, uświetniając spotkanie swoją obecnością, wręczyli zasłużonym medale i odznaczenia. Wśród nagrodzonych nie zabrakło pracowników Ośrodka Szkolenia, których postawa w służbie została doceniona.

St. bryg. Marek Engiel – naczelnik Ośrodka Szkolenia KW PSP w Olsztynie otrzymał nagrodę Ministra Spraw Wewnętrznych. „Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę” uhonorowany zostali mł. bryg. Krzysztof Hołuj oraz asp. sztab. w st. spocz. Piotr Janicki. Ponadto „Brązowy Medal za Długoletnią Służbę” otrzymał st. ogn. Mirosław Krauze.

Tekst i zdjęcia: własne