25.11.2009r. w Elblągu rozegrano XI Finał Wojewódzki w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. Pierwsze miejsce zajęła ekipa z KP Giżycko, drugą pozycję wywalczyli gospodarze, trzecie miejsce przypadło w udziale KP Braniewo. Tradycyjnie nastawienie wszystkich ekip było bardzo bojowe, podkreślić też należy wysoki poziom rozgrywek, który z roku na rok wydaje się wyższy i bardziej wyrównany. Dowodem na to jest fakt, że o pierwszym miejscu zadecydowała różnica bramek. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: KP Giżycko, KM Elbląg, KP Braniewo, KP Węgorzewo, KP N. Miasto Lubawskie, KP Lidzbark Warmiński. Tytuł Króla strzelców zdobył Bogdan Wojtas grający w ekipie gospodarzy, najlepszym bramkarzem okazał się Arkadiusz Gij z KP Giżycko. Na uwagę zasługuje także czarny koń zawodów, czyli KP Nowe Miasto Lubawskie za pokonanie doświadczonych zawodników z KP Lidzbark Warmiński. KM PSP Elbląg dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w XI finale.