W dniu 17 marca 2017 roku w Ostródzie odbył się finał XIX Mistrzostw Województwa Strażków w Halowej Piłce Siatkowej o puchar Warmińsko - Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. Tytuł mistrzowski wywalczyła Komenda Powiatowa PSP z Lidzbarka Warmińskiego.

W zawodach udział wzięły drużyny z Komend Powiatowych PSP z Ostródy, Lidzbarka Warmińskiego, Szczytna, Ełku, Mrągowa i Braniewa. Aby dostać się do finału wszystkie te zespoły musiały przejść rozgrywki strefowe. W finale Lidzbark Warmiński pewnie pokonał Ostróde. W meczu o trzecie miejsce Szczytno pokonało Braniewo. Najlepszym zawodnikiem turnieju zsostał Kamil Nowak z Lidzbarka Warmińskiego. Serdeczne podziękowania należą się Komendzie Powiatowej PSP w Ostródzie za sprawne przygotowanie i przeprowadzenie turnieju finałowego.

Poniżej przedstawiamy wyniki turnieju finałowego.