W dniach 15-16  października 2015 roku w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie odbył się III Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar generała brygadiera w st. spoczynku Feliksa Deli. Reprezentacja woj. warmińsko–mazurskiego zajęła znakomite drugie miejsce!!!

W zawodach uczestniczyło 12 reprezentacji z województw: świętokrzyskiego, mazowieckiego, małopolskiego, podlaskiego, śląskiego, dolnośląskiego, zachodniopomorskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, warmińsko–azurskiego, Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu i Komendy Głównej PSP w Warszawie. Z uwagi na dużą ilość zgłoszonych zespołów rozgrywki rozłożono na dwa dni, zespoły zostały podzielane na dwie grupy. Nasza reprezentacja w drodze losowania trafiła na zespoły z Wrocławia, Szczecina, Katowic, Kielc i Komendy Głównej PSP. W grupie nasi zawodnicy ulegli jedynie drużynie z Katowic, ale w ogólnym rozrachunku nasz zespół miał najlepszy bilans bramkowy i mógł się cieszyć z gry o pierwsze miejsce. W finale jednak lepsi okazali się zawodnicy z woj. małopolskiego wygrywając z naszym zespołem 3:1. Najlepszym strzelcem turnieju został Arkadiusz Gwiazdowski z KP PSP w Giżycku, któremu zaliczono 10 bramek.

Uroczystego zakończenia turnieju dokonał st. bryg. dr Bogusław Kogut - Komendant Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie w towarzystwie posła na Sejm RP J. Federowicza oraz st. bryg. A. Siekanki - Prezesa Oddziału Małopolskiego SITP.

Województwo warmińsko–mazurskie na zawodach reprezentowali:

1. Grzegorz Rybaczyk – KP PSP Szczytno
  2. Wojciech Kuchana – KP PSP Szczytno