W dniu 16 października 2014 roku w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie odbył się II Ogólnopolski Turniej Piłki Halowej Oldbojów PSP.  Reprezentacja woj. warmińsko–mazurskiego odniosła spektakularny sukces zdobywając pierwsze miejsce w Turnieju !!!

W zawodach udział wzięły reprezentację z województwa małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko – mazurskiego oraz Szkoła Aspirantów PSP w Krakowie. W Turnieju mogli wystąpić zawodnicy, którzy ukończyli 40 rok życia. Uroczystego otwarcia dokonał st. bryg. dr Bogusław Kogut – Komendant Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie w asyście st. kpt.  Wojciecha Deli syna generała Feliksa Deli – pierwszego Komendanta Państwowej Straży Pożarnej.

Z racji tego, że do Turnieju zgłosiło się 7 zespołów grano systemem „ każdy z każdym”. Nasi zawodnicy w pierwszym meczu trafili na reprezentację woj. podkarpackiego wygrywając 2:0. W kolejnych meczach strażacy z naszego województwa nie pozostawili złudzeń przeciwnikom kto jest najlepszy. W szczególności mecz z woj. lubuskim mógł się podobać gdzie nasi zawodnicy strzelili 4 gole nie tracąc żadnego. W przedostatnim meczu spotkali się z teoretycznie najlepszym zespołem woj. zachodniopomorskim. Wynik 1:1 powodował że o zwycięstwie w całym Turnieju będą decydować ostatnie mecze. Nasi wygrali z SA PSP Kraków 2:1, natomiast zachodniopomorskie zremisowało z śląskim 1:1. O zwycięstwie decydował lepszy bilans bramek. Najwięcej bramek zdobyła reprezentacja naszego województwa i to ona mogła się cieszyć z mistrzowskiego tytułu.

Podczas zakończenia Turnieju rozdano puchary dla najlepszych drużyn i wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem zawodów został Wojciech Kuchna z KP PSP w Szczytnie. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku.

Województwo warmińsko – mazurskie w Turnieju reprezentowali:

1. Grzegorz Rybaczyk: kierownik – KP PSP Szczytno
  2. Wojciech Kuchna – KP PSP Szczytno