Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Aktualnosci/091012 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

1_00111 października 2009roku w Poznaniu odbyły się 15 Mistrzostwa Polski Strażaków w biegu na 10 km, które połączone zostały z rozgrywanym co roku „Biegiem Przemysła" wokół Jeziora Maltańskiego. Na starcie stanęło ponad 400 zawodników, w tym 120 strażaków reprezentujących 6 województw. Doskonale spisała się reprezentacja strażaków Województwa Warmińsko-Mazurskiego zdobywając złoty medal w drużynie i tym samym zostając Drużynowym Mistrzem Polski Strażaków w biegu na 10 km!!!

Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Damian Pieterczyk z KP PSP w Kętrzynie, który zajął drugie miejsce i został Wicemistrzem Polski Strażaków. Skład Reprezentacji: 1.Kandybowicz Jacek – KM PSP w Olsztynie, 2.Bałdyga Stanisław – emeryt KP PSP w Szczytnie, 3. Siółkowski Wiesław – emeryt KM PSP w Elblągu, 4. Pieterczyk Damian – KP PSP w Kętrzynie, 5.Matysiak Łukasz - KM PSP w Olsztynie, 6. Woliński Tomasz - KM PSP w Olsztynie, 7. Sadowski Waldemar – KP PSP w Ełku, 8. Żamojtuk Daniel – KP PSP w Gołdapi, Kierownik: Warcaba Marcin – KW PSP w Olsztynie. Serdecznie gratulujemy!!!