Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Aktualnosci/2009.03.02 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Reprezentacja Województwa Warmińsko - Mazurskiego wzięła udział w XXVI Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Polski Strażaków w Tenisie Stołowym, które odbyły się w Rzeszowie w dniach 17 - 19 lutego 2009roku. W konkurencji Drużynowej wystartowały drużyny reprezentujące 13 komend wojewódzkich Państwowej Straży Pożarnej i 2 szkoły pożarnicze. W konkurencji indywidualnej wystartowało 71 strażaków.

Nasza reprezentacja  w klasyfikacji drużynowej zajęła XI miejsce. Wygrało woj. pomorskie. Należy zaznaczyć, że strażacy Warmii i Mazur dzielnie walczyli o awans do grupy zespołów walczących o miejsca 5-8. Niestety po dramatycznym boju  z reprezentacją województwa lubuskiego, nie udało się osiągnąć tej fazy rozgrywek. Indywidualnie najlepiej z naszego województwa zaprezentował się Jacek Baczewski, który uplasował się w przedziale 25 - 32 miejsce. Wygrał Krzysztof Marcinkowski reprezentujący woj. podkarpackie.

Mistrzostwa Polski stały na bardzo wysokim poziomie, a czołowe lokaty zajęli zawodnicy występujący w ligach zawodowych.