Mistrzostwa Strażaków Województwa Warmińsko-Mazurskiego PSP w tenisie stołowym

2 lutego 2009 r. w Węgorzewie odbyły się XI Mistrzostwa Strażaków Województwa Warmińsko-Mazurskiego w tenisie stołowym. Ta niezwykle popularna wśród strażaków dyscyplina sportu zgromadziła na starcie 68 zawodników z 17 drużyn. Po długich i emocjonujących rozgrywkach udało się wyłonić zwycięzców. W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Jacek Baczewski ze Szczytna. Zaraz za nim uplasował się Jacek Chmielewski z Ełku, natomiast na miejscu trzecim znalazł się Mariusz Madej z Nidzicy. W klasyfikacji zespołowej zwyciężyła Nidzica, co okazało się niespodzianką tych mistrzostw. Na drugim miejscu znalazła się drużyna ze Szczytna, natomiast podium zamknęła drużyna z Ełku. Poniżej znajdują się tabele z wynikami. Gratulujemy zwycięzcom i czekamy na kolejne emocje związane z tą dyscypliną sportu!