Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Aktualnosci/2008.03.05 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

4 marca 2008 r. w Elblągu odbyły się Mistrzostwa Strażaków Województwa Warmińsko-Mazurskiego w tenisie stołowym. Ta, niezwykle popularna wśród strażaków, dyscyplina sportu zgromadziła na starcie 49 zawodników z 15 drużyn. Po długich i emocjonujących rozgrywkach udało się wyłonić zwycięzców. W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Jacek Baczewski ze Szczytna (w zeszłym roku zajął miejsce drugie). Zaraz za nim uplasował się Andrzej Wacura, reprezentant gospodarzy, natomiast na miejscu trzecim znalazł się ubiegłoroczny mistrz województwa, Czesław Nowicki z Ostródy. W klasyfikacji zespołowej zwyciężyło Szczytno, co ciekawe głównie dzięki bardzo dobrej grze komendanta powiatowego oraz jego zastępcy, ale również dzięki dobrej dyspozycji trzeciego zawodnika - Zbigniewa Klepackiego. Na drugim miejscu znalazła się drużyna "Elbląg I", natomiast podium zamknęła drużyna "Ostróda I". Poniżej znajdują się tabele z wynikami. Gratulujemy zwycięzcom i czekamy na kolejne emocje związane z tą dyscypliną sportu!