Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Aktualnosci/2008.02.14 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

13 lutego 2008 roku rozpoczęły się rozgrywki X Mistrzostw Strażaków Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Piłce Siatkowej. Pierwszy turniej przeprowadzono w Morągu.

Następne eliminacje odbyły się 18 lutego br. w Kętrzynie i Olecku.

Do półfinałów awansowały z każdej grupy po 2 zespoły, które dołączyły do 4 najlepszych reprezentacji ubiegłorocznych Mistrzostw (Giżycko, Braniewo, Ostróda, Lidzbarka Warm.).

Wyniki eliminacji w  Morągu:

1. KM Elbląg – JRG Morąg 2:1 (26:24, 22:25, 13:15)

2. KW Olsztyn – KP Nowe Miasto Lub. 2:0 (25:8, 25:17)

3. KW Olszyn – KM Elbląg 2:1 (19:25, 25:23, 15:11)

4. JRG Morąg - KP Nowe Miasto Lub. 2:0 (25:13, 25:16)

5. KM Elbląg - KP Nowe Miasto Lub 2:0 (25:16, 28:26)

6. KW Olsztyn – JRG Morąg 2:0 (25:21, 25:11)

Kolejność miejsc:

1. KW PSP Olsztyn

2. JRG PSP Morąg

3. KM PSP Elbląg

4. KP PSP Nowe Miasto Lubawskie.

Wyniki eliminacji w  Olecku:

Lp.

KM/P PSP

1.

2.

3.

4.

5.

pkt.

sety

miejsce

1.

PISZ

1 : 2

0 : 2

0 : 2

0 : 2

0

1 : 8

V

2.

MRĄGOWO

2 : 1

0 : 2

0 : 2

2 : 1

4

4 : 6

III

3.

EŁK

2 : 0

2 : 0

2 : 0

2 : 0

8

8 : 0

I

4.

OLECKO

2 : 0

2 : 0

0 : 2

2 : 0

6

6 : 2

II

5.

GOŁDAP

2 : 0

1 : 2

0 : 2

0 : 2

2

3 : 6

IV

Kolejność miejsc:

1. KP PSP w Ełku,

2. KP PSP w  Olecku,

3. KP PSP w Mrągowie,

4. KP PSP w Gołdapi,

5. KP PSP w Piszu.

Wyniki eliminacji w Kętrzynie:

NAZWA ZESPOŁU

1.

2.

3.

4.

5.

punkty

sety

miejsce

1. OLSZTYN

2:0

2:0

2:0

2:1

8

8:1

I

2. KĘTRZYN

0:2

1:2

2:1

2:0

6

5:5

IV

3. NIDZICA

0:2

2:1

2:0

1:2

6

5:5

II

4. WĘGORZEWO

0:2

1:2

0:2

0:2

4

1:8

V

5. SZCZYTNO

1:2

0:2

2:1

2:0

6

5:5

III

 

Kolejność miejsc:

1. KM PSP w  Olsztynie,

2. KP PSP w  Nidzicy,

3. KP PSP w Szczytnie,

4. KP PSP w  Kętrzynie,

5. KP PSP w  Węgorzewie.

19 lutego 2008 roku w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Olsztynie dokonano losowania grup półfinałowych X Mistrzostw Strażaków Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Piłce Siatkowej:

Lp.

Grupa I

Grupa II

1.

Giżycko

Braniewo

2.

Ełk

Morąg

3.

Lidzbark Warm.

KM PSP Olsztyn

4.

Nidzica

KW PSP Olsztyn

5.

Olecko

Ostróda

Miejsce i termin rozgrywek jest w  trakcie ustalania.

 

{gallery}Aktualnosci/2008.02.14{/gallery}