Komenda Wojewódzka PSP w Olsztynie posiada zbędne składniki majątku ruchomego do zagospodarowania na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 4 kwietnia 2017 r. w sprawie szczegółowego sposobu gospodarowania niektórymi składnikami majątku Skarbu Państwa (Dz.U. z 2017 r., poz. 729)

Brak dokumentów dot. zbędnych składników majątku ruchomego

olsztyn smallPierwsza pomoc dla wszystkich, to otwarte szkolenia dla mieszkańców organizowane przez Komendę Wojewódzką PSP cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem. Celem naszych szkoleń jest powiększenie grona osób które będą potrafiły udzielać pierwszej pomocy, które będą potrafiły poradzić sobie w sytuacjach niecodziennych.

W przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy udało się nam przeszkolić szerokie grono osób dorosłych oraz drugie tyle dzieci w wieku szkolnym.

W miesiącu maju 2017 r. zorganizowano również szkolenia we wszystkich komendach miejskich/powiatowych PSP na terenie województwa.

Miło na poinformować, że rozpoczynamy kolejną turę szkoleń. Szczegóły znajdą Państwo na stronie www.kwpsp.olsztyn.pl

KOLEJNE TERMINY SZKOLEŃ TO 24.09.2017 r.. Tematyka:urazy mechaniczne i obrażenia. Rejestracja odbywać się będzie poprzez wybranie wydarzenia w odpowieniej miejscowości.

/tekst - st.sekc. Krzysztof Maczulski - KW PSP Olsztyn/

Strona w trakcie budowy

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów wydarzylo_sie/IX 1996 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W tym miejscu publikowane będą materiały archiwalne (wycinki prasowe) prezentujace działalność straży pożarnej na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, które wydarzyły się 20 lat temu,

{gallery}wydarzylo_sie/IX 1996{/gallery}

oraz 10 lat temu.

{gallery}wydarzylo_sie/IX 2006{/gallery}

Komenda Wojewódzka PSP w Olsztynie posiada zgodę poszczególnych redakcji na publikowanie archiwalnych materiałów.