Finał czwartej edycji turnieju o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie rozegrano 4 grudnia w Morągu.

W  piątek 23 listopada br. w Hali Sportowo-Widowiskowej w Elblągu został rozegrany Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu. Do walki o zwycięstwo stanęło 9 drużyn, wśród nich policjanci z Elbląga, Olsztyna, Kętrzyna, Braniewa oraz strażacy z Olsztyna Iławy i Elbląga, a także elbląscy  żandarmi i ratownicy medyczni.

Rok startowy w ekstremalnych biegach powoli dobiega końca. 17-18 listopada w Siedlacach odbyły się kolejne zawody z cyklu Runmageddon. W formule „Finał” – na dystansie 10 km z 50 przeszkodami wystartowali:
st. bryg. Michał Kamieniecki
mł. asp. Krzysztof Maczulski.

24 listopada 2018 r. na pływalni Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych w pływaniu, będące również Mistrzostwami Polski Państwowej Straży Pożarnej. W zawodach wzięło udział ponad 130 osób, reprezentujących formacje podległe MSWiA i MON.

20 października 2018 na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi rozpoczęły się VI Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych powiatu gołdapskiego oraz gościnnie ełckiego. O godzinie 11.00 Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi bryg. Wojciech Szczepanik oficjalnie otworzył zawody. Do rywalizacji przystąpiły 4 cztery drużyny, 3 z gminy Gołdap (Grabowo, Górne oraz Dunajek)oraz po jednej z Dubeninek i z Kalinowa (powiat ełcki). Regulamin zawodów przewiduje udział drużyn w 2 konkurencjach – rozwinięcie bojowe oraz bieg sztafetowy 400 metrów z przeszkodami.