Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło w dniu 18 lipca br. ok. godz. 10. 05 na Placu Słowiańskim w Kętrzynie. Uczestnikami wypadku były trzy osoby, w tym kilkuletnie dziecko. Na szczęście nikomu nic się nie stało

Strażacy, którzy byli pierwsi na miejscu wypadku zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili pomocy medycznej osobie poszkodowanej, odłączyli akumulatory w obu samochodach. Mały chłopczyk, który uczestniczył w wypadku dostał od strażaków maskotkę misia, w ten sposób łatwiej zniósł niewątpliwie trudną sytuację.

Uszkodzeniu uległy dwa samochody. Okoliczności i przyczynę bada kętrzyńska policja.

Strażacy i policjanci apelują o rozważną jazdę. Jest pełnia okresu wakacyjnego, ruch na naszych drogach jest wzmożony i o wypadek nietrudno. Apelujemy noga z gazu i rozważnie do celu.

Zdjęcia i tekst: bryg. Szymon Sapieha