21 kwietnia, około godz. 22:00, strażacy z jrg PSP w Braniewie zostali zadysponowani do kolizji drogowej na drodze K 54 z udziałem pojazdu osobowego marki Renault. Do zdarzenia doszło w Braniewie przy ulicy Gdańskiej.

Kierowca renaulta wjechał w metalowe barierki ochronne.Samochodem podróżowały dwie osoby, które nie odniosły obrażeń. Strażacy, po zabezpieczeniu miejsca wypadku, odłączyli akumulator w uszkodzonym pojeździe oraz zneutralizowali wycieki z auta. Przy wykorzystaniu sprzętu hydraulicznego odcięli część barierek ochronnych, a następnie usunęli uszkodzony pojazd. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia braniewska policja. W działaniach, które trwały około 45 minut, uczestniczył jeden pojazd ratowniczy Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

/st. kpt. I. Ścibiorek/