W sobotę, 2 marca o godzinie 11:43 w Mrągowie na ul. Rynkowej, doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się  vw polo i fiat cinqecento. Do działań ratowniczych wyjechali mrągowscy strażacy, pogotowie ratunkowe oraz mrągowska policja.

Z niewyjaśnionych przyczyn volkswagen uderzył przodem w lewy bok fiata. Kierowcom oraz podróżującym z nimi dzieciom  nic się nie stało. Wszyscy wyszli z uszkodzonych samochodów o własnych siłach przed przybyciem straży pożarnej. Działania strażaków to: zabezpieczenie miejsca wypadku, odłączenie akumulatorów, udzielenie pomocy medycznej kierowcy volkswagena. Ponadto, strażacy usunęli z jezdni połamane plastiki i pobite szkła. Straty są spore i zostaną wycenione w późniejszym czasie. Przyczynę wypadku wyjaśnia mrągowska policja.

/opracował: st. asp. J. Szefer, zdjęcia: ogn. L. Rzemieniecki/