W poniedziałek, 31 grudnia kilka minut po godz. 17:00, w pobliży miejscowości Piotrowiec w gm. Pieniężno, osobowy seat uderzył w drzewo.

Kierująca seatem kobieta straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze uderzając w przydrożne drzewo. Auto, po odbiciu od drzewa, zablokowało drogę wojewódzką W 507. Kierująca została zabrana do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Na miejsce wypadku zadysponowano dwa pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażaków-ochotników z jednostki OSP Pieniężno, patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Strażacy, po zabezpieczeniu miejsca wypadku, odłączyli akumulator w uszkodzonym pojeździe, sprawdzili czy nie ma wycieków z uszkodzonego auta oraz  pomagali w kierowaniu ruchem. Przez ponad godzinę ruch na drodze wojewódzkiej odbywał się wahadłowo.

/st. kpt. I. Ścibiorek/