19 października o godzinie 15:18 na mrągowskiej obwodnicy doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego marki Mercedes. Do działań ratowniczych wyjechali mrągowscy strażacy.

Samochód z niewyjaśnionych przyczyn skręcił w lewo, przejechał przeciwny pas ruchu i zatrzymał się dopiero w przydrożnym rowie. W wyniku uderzenia przodem w skarpę poszkodowany został pasażer. Przybyły zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy medycznej po czym przetransportował do szpitala w Mrągowie. Kierowca wyszedł z pojazdu o własnych siłach nie doznając uszczerbku na zdrowiu. Nasze działania to: zabezpieczenie miejsca wypadku, kontrola stanu baku z paliwem, pomoc w transporcie poszkodowanego i odłączenie akumulatora. Na miejsce zdarzenia przybyła policja celem wyjaśnienia okoliczności wypadku.

/opracował: st. asp. J. Szefer, zdjęcia asp. sztab. G. Dziobak/