W niedzielny poranek, kilkanaście minut przed godz. 7.00 braniewscy strażacy wezwani zostali do wypadku, któremu uległ volkswagen polo.

Na drodze wojewódzkiej W 506 w miejscowości Chruściel w gm. Płoskinia, osobowy volkswaden zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.Autem podróżowało dwóch mężczyzn. Pasażer  został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do braniewskiego szpitala, natomiast kierowcay nie odniósł obrażeń. Strażacy, po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączyli akumulator, sprawdzili czy nie ma innych osób poszkodowanych oraz wycieków z uszkodzonego pojazdu. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia braniewska policja. W działaniach uczestniczyły dwa pojazdy ratownicze z JRG PSP w Braniewie, patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. W czasie prowadzenia działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

/st. kpt. I. Ścibiorek/