19 marca 2012r. o godz. 16.11 braniewscy strażacy otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na łuku drogi wojewódzkiej W 506, w pobliżu miejscowości Chruściel w gm. Płoskinia, zderzyły się vw passat oraz citroen berlingo. Podrużująca volkswagenem kobieta została  przewieziona przez zespół ratownictwa medycznego do braniewskiego szpitala. Strażacy, po zabezpieczeniu miejsca wypadku, odłączyli akumulatory w uszkodzonych pojazdach, sprawdzili czy nie ma innych osób poszkodowanych oraz zneutralizowali wyciek płynów eksploatacyjnych z rozbitych aut. Następnie, pojazdy zostały usunięte na pobocze. Podczas działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo. W działaniach, które trwały około godziny, uczestniczył jeden pojazd ratowniczy JRG PSP w Braniewie, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

/st. kpt. I. Ścibiorek/