13 grudnia 2011 roku, kwadrans po 11:00, w miejscowości Wola Kamieńska (gmina Iława) doszło do wypadku samochodu osobowego vw golf, który wypadł z jezdni i znalazł się w przydrożnym rowie, kołami do góry.

Wewnątrz pojazdu znajdowała się jedna osoba – kierująca pojazdem 35.letnia kobieta. Cała karoseria  golfa została zniszczona. Strażacy zabezpieczyli teren, odłączyli akumulator, zakręcili zawór butli z gazem, którym zasilany był samochód. Kobieta znajdowała się w niewygodnej dla siebie pozycji, lecz przez cały czas była przytomna. Należało więc wykonać do niej dostęp poprzez wycięcie części karoserii samochodu. Dodatkowo, w celu ułatwienia wydostania poszkodowanej, wykorzystano nadciśnieniowe poduszki pneumatyczne do podniesienia tyłu pojazdu . Wraz  z  zespołem ratownictwa medycznego strażacy unieruchomili poszkodowaną na noszach i przenieślido karetki. W działaniach, trwających nieco ponad godzinę, uczestniczyły 3 zastępy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Iławie. Przyczyna wypadku nie jest znana. Pewne jest to, że w okresie występowania przymrozków należy liczyć się z warunkami panującymi na drodze i zachowywać szczególną ostrożność w czasie jazdy. /opracował: mł. bryg. Tomasz Michalski – rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Iławie; Zdjęcia: st. str. Paweł Szauer – KP PSP w Iławie/.