25 października 2011 r. w miejscowości Ulnowo (gmina Susz), kilka minut przed godziną siódmą rano, doszło do kolejnego wypadku. Tym razem w drzewo uderzył fiat seicento. Ranny został kierowca. Droga została całkowicie zablokowana. Samochód nie nadawał się już do dalszej jazdy...

Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku oraz wykonali dostęp do poszkodowanego kierowcy za pomocą narzędzi hydraulicznych. Rannemu udzielili pomocy medycznej i przetransportowali go na noszach do karetki.

Płyny eksploatacyjne, które wyciekły z rozbitego samochodu na jezdnię, strażacy usunęli za pomocą, tzw. sorbentu. Usunęli również z drogi wszelkie pozostałości powypadkowe, aby miejsce zdarzenia było bezpieczne dla innych użytkowników drogi.

W akcji ratowniczej trwającej  1,5 godziny wzięły udział 2 zastępy straży pożarnej  - 1 z JRG KP PSP Iława oraz zastęp z OSP Susz.

/oprac.: mł. bryg. Tomasz Michalski – rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Iławie; zdjecia: OSP Susz/.