22 października 2011 roku, kilka minut przed północą, w miejscowości Ulnowo w gminie Susz,  samochód osobowy marki Audi A6 wypadł z jezdni, uderzył w betonowy przystanek autobusowy, następnie w betonowy płot otaczający przydrożną kapliczkę, po czym dachował.

Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku oraz pojazd, a także oświetlili miejsce działań. Poszkodowany kierowca znajdował się poza samochodem. Pomocy medycznej udzielił mu zespół ratownictwa medycznego. Strażacy przeszukali także teren wokół miejsca zdarzenia oraz usunęli pozostałości powypadkowe z jezdni.

W akcji ratowniczej trwającej łącznie 4 i pół godziny brały udział 2 zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Suszu i 1 zastęp z  JRG PSP Iława.

/oprac.: mł. bryg. Tomasz Michalski - rzecznik prasowy KP PSP w Iławie; zdjecia: OSP Susz/