W dniu 17 sierpnia 2011 roku, ok. godz. 16, na trasie Kraszewo – Kochanówka gmina Lidzbark Warmiński, doszło do poważnego w skutkach wypadku, w którym poszkodowany został młody mężczyzna.

Z nieustalonej przyczyny, kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf , uderzył czołowo w przydrożne drzewo, a następnie zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku zderzenia i poniesionych obrażeń kierowca volkswagena stracił przytomność. Działania strażaków polegały głównie na wydobyciu nieprzytomnego mężczyzny z rozbitego pojazdu, którym zajął się zespół medyczny pogotowia ratunkowego. Poszkodowany z licznymi obrażeniami przewieziony został do Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie.( tekst kpt. M. Pasławski ; fot. archiwum KP PSP Lidzbark Warm)