W wyniku zderzenia trzech samochodów osobowych marek Honda CRV, Audi A4 i Opel Corsa, poszkodowane zostały 3 osoby, a droga krajowa nr 65 Olecko - Gołdap została całkowicie zablokowana. Wypadek miał miejsce około godziny 10:00 w dniu 01.07.2011roku w miejscowości Sedranki gm. Olecko.

Na szczęście,  obrażenia poszkodowanych nie były poważne i tylko jedna osoba lekko ranna trafiła do szpitala w Olecku. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku, postawieniu jednego z samochodów na koła oraz uprzątnięciu jezdni z części karoserii i płynów eksploatacyjnych. Przybyłe na miejsce dwa zespoły pogotowia ratunkowego zajęły się poszkodowanymi. Policja ustala okoliczności i przyczyny zdarzenia. Akcja trwła 57 minut i brało w niej udział 7 strażaków, pogotowie ratunkowe i policja.

/tekst: kpt. Tomasz Jagłowski, zdjęcia: mł.bryg. Tomasz Milewski/