W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży szkolnej, a także realizując założenia kampanii społecznej „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny” oraz ,,Czad i ogień. Obudź czujność” funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie w  dniu 18 stycznia br. spotkali się z nauczycielami i uczniami w szkole podstawowej w Ząbrowie oraz szkole podstawowej w Łęgowie.

W grudniu ubiegłego roku kierownictwo Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Węgorzewie odwiedziło szkoły podstawowe i gimnazja w powiecie węgorzewskim.

Zwracamy się o pomoc dla naszego kolegi mł.asp. Karola Wojciechowskiego – starszego ratownika z KP PSP Szczytno.

22 grudnia 2017 w siedzibie KM PSP w Elblągu, w  Sali Tradycji, odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której komendant miejski PSP w Elblągu, kpt. Łukasz Kochan wręczył niżej wymienionym funkcjonariuszom nagrody komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Funkcjonariusze komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie odwiedzili placówki edukacyjne na terenie miasta Braniewa oraz powiatu braniewskiego wręczając strażacki kalendarz na rok 2018.