W czerwcu strażacy JRG Mrągowo w ramach akcji Kręci Mnie Bezpieczeństwo uczestniczyli w szeregu imprez  organizowanych z okazji Dnia Dziecka przez szkoły, organizacje społeczne i samorządy.

Festyn Bezpieczne wakacje organizowany przez Szkołę Podstawową w Baranowie

Wakacje tuż, tuż,  każdy z uczniów czeka na zasłużony odpoczynek od szkoły. Jednak by był to relaks szczęśliwy i wesoły koniecznie powinniśmy pamiętać o zasadach bezpiecznego zachowania się.

18 czerwca br. w świetlicy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie odbyło się spotkanie dotyczące bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży podczas organizowanych obozów harcerskich na terenie powiatu braniewskiego.

Miniony weekend był niezwykle pracowity dla iławskich strażaków i na szczęście nie chodziło tu o wzmożoną ilość interwencji, ale o działania w zakresie kampanii „Kręci Mnie Bezpieczeństwo” i „Razem Bezpieczniej”.