Pod hasłem „Bezpieczne Mazury” w dniach 16-17 maja w centrum wystawienniczym Expo Mazury w Ostródzie odbyła się regionalna inauguracja sezonu letniego.

obraz01 (Niestandardowy)

10 maja 2018 r. dzieci z grupy „Motyle” z Przedszkola Bajka w Mrągowie odwiedziły mrągowską strażnicę.

W tym roku lidzbarscy strażacy obchodzili swoje święto, czyli Dzień Strażaka w dniu 11 maja. Obchody rozpoczęła msza święta odprawiona w intencji wszystkich strażaków i ich rodzin w kościele pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego przy ul. Wiejskiej.

11 maja o godzinie 12:00 na terenie Ośrodka Szkolenia Łączności Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód, u zbiegu al. Piłsudskiego i ul. Królewieckiej w Elblągu, odbył się coroczny festyn służb mundurowych.

Podczas pięknej pogody 10 maja 2018 roku Piscy Strażacy uroczyście obchodzili swoje święto „Dzień Strażaka”.