W dniu 21 stycznia br., do siedziby Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie, zawitał Święty Mikołaj. Tym razem z prezentami dla dzieci iławskich strażaków ! W oczekiwaniu na Jego przybycie dzieci bawiły się pod okiem nauczycielki przedszkola i rodziców. Zabawa była przednia !Wreszcie nadszedł czas na prezenty… Jak przystało na „strażackiego Mikołaja”, przybył on strażackim wozem bojowym. Przywitany przez dzieci już w garażu, odprowadzony do największej sali w komendzie, zajął wreszcie honorowe miejsce w wygodnym fotelu. Po chwili odpoczynku, zaczął rozdawać dzieciom prezenty. Dzieci opowiadały Mikołajowi wierszyki, śpiewały kolędy… nie ma nic za darmo  !Wszystkiemu przyglądał się także Komendant Powiatowy PSP w Iławie - bryg. Maciej Jasiński – może z nadzieją, że w przyszłości, kontynuując rodzinne tradycje, to właśnie dzieci strażaków godnie zastąpią ich w służbie.Imprezę zorganizowali pracownicy komendy w ścisłej współpracy ze Związkiem Zawodowym Strażaków „FLORIAN”.(Tekst i foto: mł.bryg. Tomasz Michalski – rzecznik prasowy KP PSP w Iławie).