Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Aktualnosci/2009.07.03 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Z dniem 1 lipca br., Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej nadbrygadier Wiesław Leśniakiewicz, na wniosek Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, powołał na Zastępcę Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Mirosława Ruteckiego.

St. bryg. Mirosław Andrzej Rutecki ma 47 lat, jest absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Służbę w straży pożarnej rozpoczął w 1987 roku w Komendzie Rejonowej Straży Pożarnej w Mławie na stanowisku oficera ds. operacyjno-szkoleniowych. W roku 1992 został Komendantem Rejonowym Państwowej Straży Pożarnej w Mławie, a następnie Komendantem Powiatowym PSP w Mławie. Od 1981r. działa w strukturach OSP i PCK. Jest żonaty, ma 2 synów.

Nowy zastępca został przedstawiony kadrze kierowniczej Państwowej Straży Pożarnej woj. warmińsko-mazurskiego na odprawie służbowej w dniu 2 lipca br.

{gallery}Aktualnosci/2009.07.03{/gallery}